Author: Yaroslav0212 | Views: 1556

Buddy – платформа для розробки додатків

BUDDY – це децентралізована платформа автоматизації розробки, призначена полегшити роботу розробників додатків і програмного забезпечення.

Простіше кажучи, Buddy створюється для полегшення життя розробникам створюючи безліч рішень, які будуть автоматизувати рутинні завдання і на них не доведеться витрачати час. Таких рішень на платформі Buddy нараховується більш 80. Проект вже налічує більше 7000 щоденних користувачів по всьому світу, співпрацюючи з такими компаніями, як Google, Github, Microsoft, INC і Docplanner і багатьох інших.

“Ми твердо віримо в ідею ринків. Buddy вже присутня на ринках Github, Docker, Microsoft Azure і Google Cloud і має відмінні результати”, – Саймон Щепанковский, співзасновник Buddy.

Особливості Buddy

Buddy — це абсолютно нова децентралізована платформа, яка буде служити інструментом для розробки і своєрідним маркетплейсом, в якому розробники зможуть викладати свої програми. Платформа Buddy буде доступна усім розробникам і буде надавати свої інструменти для більш ефективної роботи.

За допомогою платформи Buddy будуть вирішені багато проблем розробки та запуску додатків, що дасть можливість розробникам зосередитися на створенні нових продуктів. Buddy запустить власний додаток, за допомогою якого кожен розробник зможе відправляти свої напрацювання на платформу.

Основні переваги Buddy

  • Розробка дійсно унікального продукту, який націлений вирішити реальні проблеми.
  • Buddy співпрацює з великими авторитетними корпораціями, такими як Google, GitHub, Docker, Microsoft і Amazon. Також Buddy
  • участь в Google Cloud Launcher, Github Marketplace
  • Завдяки автономної децентралізованої платформі, основні времязатратние процеси розробки і запуску додатків будуть повністю автоматизовані
  • Досвідчена команда. Команда Buddy має в своєму складі талановитих розробників з 16-ти річним досвідом роботи в сфері IT, які за свою кар’єру встиг попрацювати в багатьох великих IT-кампаніях

Токени і деталі ICO

Створюваний на блокчейне Ethereum, токен BUD буде стандартом EC 20. Об’єднуючи розробників, експертів і користувачів, будучи ключовим взаиморасчетным засобом, BUD буде служити в цілях забезпечення прозорості та безпеки для учасників системи одночасно надаючи різні стимули.

Символ: BUD;

Ціна токена без бонусів: 1 BUD = 0,0002 ETH;

Токенів для продажу: Від 300 000 000 до 470 000 000;

Загальна кількість випущених квитків: від 500 000 000 до 670 000 000

Hard cap: 60 000 ETH;

Розподіл квитків: протягом 30 днів після продажу.

Безпека платформи

Проблема: Хоч смарт контракти эфириума зараз лежать в основі більшої половини блокчейн розробок, дослідження показали, що більше 50% всіх смарт-контрактів є небезпечними.

Рішення: Buddy буде використовувати безкоштовні послуги безпеки, які надаються Software Reliability Lab. Їх послуги передбачають аналіз смарт-контрактів на предмет уразливостей. Таким чином, платформа Buddy буде складатися тільки з безпечних смарт-контрактів.

Команда Buddy

Команда складається з 17 осіб, з великим досвідом у проектуванні програмного забезпечення для різних сфер діяльності, від авіаперевезень до медіа проектів для уряду.

  1. Simon Szczepankowski. Генеральний директор, менеджер по продукції і співзасновник SaaS. підприємець з більш ніж 15-річним досвідом роботи в галузі ІТ. Управління ІТ-проектів для ВПС Голландської, KLM, Mercedes Benz NL, Ford NL і PL Merck підрозділів. Один з небагатьох партнерів Google AdSense Premium в Польщі. Автор книги Windows XP оптимізація.
  2. Raphael Sztwiorok. Технічний директор, менеджер і співзасновники проекту. Брав участь в проектуванні і розробці великих картографічних сервісів і гео що використовуються НАТО для COWI (данської Consulting Group). Гібридний спеціаліст хмари і консультант DevOps для клієнтів Бадді Enterprise.
  3. Martin Kudla. Software Architect & Співзасновник. 20+ років досвіду роботи в області ІТ. Експерт управління релізами та міграції даних.
  4. Michael Hankus. Старший інженер-програміст і співзасновник. 15+ років досвіду роботи в області ІТ. Творець інструментів ArcGis і GeoMedia основи для польського уряду. Node.js, Docker і експерт віртуалізації.
  5. Paul Olek. Керівник UX / UI і співзасновник. 15+ років досвіду проектування. Багаторічний досвід роботи в якості найманця стартапів на основі платформ Swingvy і Allocate.ai.

Як бачите, проект дійсно можна вважати цікавим і перспективним. Головна його особливість полягає в доопрацюванні, навіть дрібних деталей. Щоб інвестувати в платформу вам необхідно перейти на офіційний сайт.

Для отримання більш детальної інформації про проект ви можете скористатися наступними посиланнями:

Link to the website – https://token.buddy.works/.

Group in Telegram – https://t.me/buddytoken.

Official Facebook – https://www.facebook.com/gitbuddy/.

Official Twitter – https://twitter.com/buddygit.

Whitepaper – https://files.buddy.works/ico/BuddyWhitepaper.pdf.

The theme of the project on the forum is – https://bitcointalk.org/index.php?topic=3798597.

Автор:

Yaroslav0212

MY ACCOUNT BITCOINTALK: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1818730.

ETH address: 0xF38c1CB78fA3d00476faafc606B98a115A1778ee.