Author: Yaroslav0212 | Views: 1815

EMMARES – платформа електронного маркетингу

На сьогоднішній день існує безліч цікавих ICO. У цій статті я вирішив розглянути цікавий проект під назвою EMMARES. Основне його завдання полягає в тому, щоб об’єднати емэил-контент з зацікавленими одержувачами.

При цьому фахівці планують зробити так, що більше контент не буде спамным. Він буде ретельно перевірятися і відповідно одержувачі отримають лише корисну інформацію.

Особливості проекту

Основне завдання EMMARES полягає в тому, щоб ефективно використовувати електронну пошту. Маркетологи електронної пошти підписуючись на неї зможуть забезпечити собі гарантоване аудиторію цільових клієнтів. За словами багатьох експертів ефективність цієї платформи в подальшому повинні відчути всі учасники проекту. На сьогоднішній день маркетологи електронної пошти, а також клієнти будуть ставитися один до одного з великою довірою.

Різноманітні відділи маркетингу тепер зможуть відправляти повідомлення тільки зацікавленим людям і приймати рішення про відмову. Вони також зможуть залучити на свою сторону тільки активну і цільову аудиторію. Різні привабливі пропозиції цільова аудиторія тепер зможе отримувати по електронній пошті. Це може говорити про те, що з часом якість і корисність маркетингових листів значно збільшиться.

Деталі ICO

Тікер сертифіката: EMA.

Загальна кількість квитків, згенерованих для розподілу: 500 000 000 EMA.

Ціна квитків під час краудсейла: 1 EMA = 0,12 долара США.

Жорстке обмеження: 22,5 мільйона доларів США.

Принцип роботи проекту

Тепер прийшов час більш детально поговорити про те, яким чином буде здійснювати свою роботу цей проект. В процесі реєстрації різних користувачів емейл-маркетологи зможуть охоплювати все більше людей. У більшості випадків все це буде пов’язано з тим, що вони відправляють корисний контент, який здатний зацікавити користувачів.

Маркетологи інвестують в пул винагород, який зможе стати справжньою основою механізму винагороди різних користувачів. В обмін на оцінку вмісту, що надається, користувачі зможуть отримати токени із загального пулу винагород. За кожну оцінку користувачі зможуть заробити токени, які потім можна обміняти на реальні кошти. Як бачите, цей принцип є досить простим і зрозумілим.

Основні переваги

Є кілька досить важливих моментів, які значно виділяють цей проект серед інших. До основних переваг можна віднести:

  1. Повна відсутність спаму. Служби анти-спам контролю надалі зможуть використовувати API EMMARES для проведення фільтрації повідомлень і адресатів.
  2. Залучення цільової аудиторії. Смарт-контракти дозволяють налаштовувати лист для проведення розсилки таким чином, щоб він включав в себе тільки тих адресатів, які зацікавлені в отриманні корисної інформації.
  3. Наявність контролю якості. Це ще одне досить важливе гідність. Проект забезпечує здійснення доступу до опції настройки підписка на розсилки з важливою для користувача контентом.
  4. Наявність винагород в системі. Коли користувачі почнуть оцінювати матеріал, надісланий на пошту тоді в цьому випадку вони зможуть отримати токени, які мають назву EMA.

Команда EMMARES

Розробкою на сьогоднішній день займаються дійсно досвідчені фахівці. Проект ведуть 3 засновника, а також 12 осіб. Сам проект на сьогоднішній день розташований у Словенії. Ознайомитися з командою фахівців більш детально ви можете на фото нижче:

Як бачите, майданчик EMMARES дійсно є корисною і цікавою. Вона прагне до розвитку, тому з упевненістю можна говорити про те, що фахівці зможуть зробити якісний продукт. Для інвестування в платформу слід перейти на офіційний сайт.

Для отримання більш детальної інформації про проект ви можете скористатися наступними посиланнями:

Офіційний сайт: https://emmares.io/.

Гілка на форумі: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2858506.0.

Twitter: https://twitter.com/EMMARES_IO.

Facebook: https://www.facebook.com/emmares.io/.

Телеграма: https://t.me/emmares.

Автор статті: Yaroslav0212

Мій аккаунт BITCOINTALK: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile; u=1818730.

Адреса ETH: 0xF38c1CB78fA3d00476faafc606B98a115a1778ee.