Author: yisechka | Views: 1177

EMMARES – це спеціальний сервіс

Електронна пошта щільно увійшла в життя багатьох людей. Це пов’язано з тим, що завдяки їй можна обмінюватися інформацією, пересилати документи, файли і багато іншого. Однак практично у всіх сучасних пошт є і безліч недоліків, серед основних виділю:

  1. Низький рівень безпеки. Тобто, практично будь-яку поштову скриньку може бути зламаний протягом декількох хвилин. А хіба можна зберігати важливу інформацію в такому випадку?
  2. Багато маркетологи почали висилати листи «спам», які не мають ніякого сенсу, а лише заважають користувачам.
  3. Використання пошти ніяк не винагороджується, відповідно багато людей почали поступово відмовлятися від її використання.

Вирішити всі ці проблеми спрямований проект EMMARES, який по праву вважається одним з найперспективніших. Саме з цієї причини я і вирішила познайомити з ним своїх читачів.

Що собою являє проект

EMMARES – це спеціальний сервіс, який спрямований на те, щоб поліпшити основні функції електронних пошт.

Даний сервіс буде активно використаний усіма суб’єктами і відкриє абсолютно нові можливості в цьому сегменті.

А вся справа в тому, що даний сервіс дозволить маркетологам отримувати цільових клієнтів, а користувачі ще зможуть на цьому заробляти свої кошти.

Виглядає все це в такий спосіб: маркетологи будуть відправляти рекламні листи користувачам, а вони вже можуть їх читати і залишати свої відгуки. За кожен лист користувачі платформи будуть отримувати токени, також їх можна заробити просто відповідаючи на них або залишаючи оцінку.

В результаті ми отримуємо наступні: користувачі зможуть отримувати тільки ті листи, які їм цікаві. Якщо тема не цікава чи ні бажання отримувати рекламні пропозиції, від них можна відмовитися. Від такої співпраці будуть вигравати всі учасники відносин.

Як це буде працювати

Принцип роботи платформи досить простий, але він зараз не має аналогів. Це пов’язано з тим, що головна ідея – відкрити нові можливості для маркетологів і звичайних користувачів.

Працює це таким чином: маркетологи створюють смарт контракт і встановлюють винагороду. Користувачам же приходить цей лист і він буде його оцінювати.

Якщо немає інтересу, маркетолог отримає відповідні повідомлення, відповідно повторного запиту на цю тему не буде.

Токен

У платформі буде функціонувати спеціальний токен EMA, саме він і стане основним платіжним інструментом. За допомогою нього можна буде створювати компанії, отримувати оплату і багато іншого.

Токен EMA можна буде легко обміняти на реальні гроші і виконати безліч інших операцій. Все це зробить його використання по-справжньому комфортним і ефективним.

Технічні характеристики

Оцінки

Команда

Проект може похвалитися кваліфікованими фахівцями, які мають необхідний досвід для впровадження своєї діяльності.

Кожен співробітник готовий втілити навіть найсміливіші ідеї, саме з цієї причини даний проект і можна назвати настільки перспективним.

План розвитку

Проект EMMARES також має одную важливу особливість – детальну дорожню карту. Це означає, що він зможе втілити всі свої ідеї в реальності.

На фото можна ознайомитися з планом розвитку цього проекту:

Зазначу! Команда EMMARES враховувала всі можливі тонкощі під час складання плану розвитку.

Висновок

EMMARES – це платформа, яка принесе нові можливості в електронну пошту, даючи цільових клієнтів маркетологам і гроші звичайним користувачам. Ідея даного проекту вважається досить дивною, адже далеко не всі можуть прийняти його. Однак з усією впевненістю можна говорити, що маркетологи вже точно будуть використовувати платформу за її прямим призначенням. Звичайно, користувачів, які будуть хотіти тут заробити буде не так багато, але в цьому дивного нічого немає.

Офіційні посилання проекту EMMARES:

  1.  Web:  https://emmares.io
  2. Whitepaper:  https://emmares.io/whitepaper.pdf
  3.  Bitcointalk:  https://bitcointalk.org/index.php?topic=2807216.0
  4. Twitter: https://twitter.com/emmares_io Telegram:   https://t.me/emmares
  5. Medium:  https://medium.com/emmares

Bitcointalk Username:  yisechka

Bitcointalk Link Profil:  https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1901114