Author: yisechka | Views: 1005

Game Loot Network

У сучасному світі, комп’ютерні ігри стали не просто розвагою, вони дозволяють людям перенестися в світ фантазій, зануритися в нереальний світ і мати там свободу дій. Ігри втягують у спільну діяльність, гравець активно впливає на поточні події. Розробники намагаються створити гри, які будуть відповідати перевагам гравців, але не завжди є на це кошти. А гравці не проти отримувати винагороди за те, що грають.

Основна мета Game Loot Network – створити віртуальну платформу, щоб захистити і винагородити геймерів і розробників. Розробники зможуть створювати нові ігри в незалежності від бюджетних обмежень. А гравці зможуть на ранніх етапах дизайну позначати свою думку, тому фактично гри будуть створена тими, хто хоче іграть.Чтоби винагороджувати учасників Game Loot Network буде використовувати токен LOOT.

Що собою являє проект

GLN – це онлайн-дистрибутивная платформа, яка працює як магазин додатків з функціями, підтримуваними технологією blockchain. Cryptocurrency, LOOT, дозволяє платформі стати революційним магазином для всіх ігор – від гри, покупки, дизайну. Це унікальна 7-мільйонна соціальна ігрова платформа, побудована на блокової ланцюжку, з іграми, яку курує і розробленими спільнотою.

Основна мета Game Loot Network – створити віртуальну платформу, щоб захистити і винагородити геймерів і розробників. Розробники зможуть створювати нові ігри в незалежності від бюджетних обмежень. А гравці зможуть на ранніх етапах дизайну позначати свою думку, тому фактично гри будуть створена тими, хто хоче грати.

Ідея Game Loot Network

Ідея проекту проста як двічі-два заробіток на іграх для мобільних пристроїв і планшетів. Всім відомі магазини Google Play і App Store. Одними з найбільш успішно продаються товарів в них є ігри. Приблизний обсяг цієї індустрії – кілька мільярдів доларів на рік і він буде тільки рости. Game Loot Network вирішила влізти в цю індустрію і заробити трохи грошей для себе і своїх партнерів.

Як саме Game Loot Network планує це зробити? Особисто я не впізнавав, хоча швидше за все в презентації на офіційному сайті Game Loot Network можна знайти інформацію на цю тему. Справа в тому, що методів заробітку на ігрових додатках безліч:

  1. Їх можна купувати, розкручувати і заробляти.
  2. Можна спонсорувати розробників і отримувати частину прибутку.
  3. Можна купувати акції ігрових компаній і т.д.

Звичайно скрізь потрібні навички і на американському ринку крім Game Loot Network досить «фінансових акул». Але нічого неможливого в заробітку на іграх немає.

Перспективи GLN

На мій погляд, даний проект дуже перспективний. В першу чергу через пасивного доходу і його грамотного обмеження. З іншого боку варто чітко розуміти – насправді Game Loot Network ні на які ігри заробляти не збирається, хоча і може випустити 1-2 гри. Основний заробіток планується з внесків нових учасників (по 125 доларів). І рано чи пізно проект закриється. Хоча з таким маркетингом він може пропрацювати років 2-3.

Плюс не забувайте тверезо оцінювати свої сили. Вкласти 125 доларів – не проблема, але чи зможете Ви знайти як мінімум 3-х послідовників, щоб вийти на пасивний дохід?

На цьому відгук про Game Loot Network закінчений, стежте за розвитком проекту в нашій новинній стрічці.

Принципи роботи платформи

Щоб винагороджувати учасників Game Loot Network буде використовувати токен LOOT. Loot Network lobby оснащений трьома шлюзами:

  1.  Будувати. Через цей шлюз користувачі і розробники отримують доступ до каталогу краудфандінга. На екрані інді-дизайнери демонструють свою гру у вигляді скріншотів, демонстрацій тощо. Якщо проект подобається користувачеві – то він зможе спонсорувати її, пропонуючи свої маркери. Натомість вони отримають дохід від майбутньої гри.
  2. Грати. Шлюз являє собою децентралізований магазин додатків і вбудованих ігор, що дозволить грати всередині платформи і отримати кураторські титули.
  3. Заробляти. Гравці зможуть отримувати дохід наступним чином: змагальні турніри (отримання доходу від ставок); реферальная система (комісії за обмін); бойові торги (інтернет-аукціони); магазин LOOT (покупка преміум членства, кредити, ставки і тп).

Технічні характеристики

Старт Public sale 29 травня і триватиме 230 днів

Назва токена – LOOT

Тип токена – ERC-20

Ціна токена – 1 LOOT = $ 0,35

Hardcap – $ 75,000,000

Softcap – $ 50,000,000

Total supply – 600,000,000 LOOT

LOOT токен

Loot виступає в якості валюти для винагороди на платформі. За допомогою Loot у користувачів платформи з’явитися можливість входити в турніри з головним ухилом, генерувати повторюється дохід за допомогою ігор з фокусом, купувати ігрові стимули, пропонувати ставки на онлайн-аукціонах, отримувати додатковий дохід і в кінцевому підсумку завантажувати ігри, створені виключно для платформи.

План розвитку

Партнери

Команда проекту

Висновок

Проект має сильну і висококваліфіковану команду, яка на мою думку здатна вивести проект на найвищий рівень в найкоротші терміни і я сподіваюся у них все получітся. В команду входять великі фахівці з різних галузей мають багаторічний досвід роботи.

З ключовими учасниками ви зможете ознайомитися на офіційному сайті, там же ви знайдете посилання на їх особисті акаунти в соціальних мережах.

Game Loot Network буде розширюватися, додаючи технолгии VR.

Всі прототипи зроблені командою розробників Game Loot Network є у відкритому доступі, з якими вже зараз можна ознайомитися. Game Loot Network бере участь у всіляких крипто, блокчейн форумах, укладають серйозні контракти.

Додаткова інформація о компанії

Веб-сайт: https://gamelootnetwork.com/

ВТТ: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3180001.0

Баунті ВТТ: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3173274.0

Whitepaper: https://0ed5f89f718b.dev.daviann.com/assets/documents/gameloot-whitepaper.pdf

Facebook: https://www.facebook.com/gamelootnetwork/

Twitter: https://twitter.com/gamelootnetwork/

Reddit: https://reddit.com/

Medium: https://medium.com/@gamelootnetwork/

Slack: https://gamelootnetwork.slack.com/

Telegram: https://t.me/gamelootnetwork/

Мой профиль BTT: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1901114

Автор: yisechka