Author: yisechka | Views: 1002

Що собою являє SID

Життя сучасної людини складно уявити без використання інтернету. В цьому немає нічого дивного, так як інтернет дозволяє виконувати безліч дій. Наприклад, можна дізнаватися цікаву інформацію, дивитися фільми, заробляти гроші і багато іншого.

Можливості інтернету зараз складно переоцінити. Однак не слід забувати про те, що до сих пір залишаються труднощі з підключенням до інтернету. Уявімо ситуацію: немає вай-фай мережі, в такому випадку можна користуватися мережею мобільного зв’язку. Але, як бути, якщо мобільна мережа є тільки на телефоні, але потрібно ще мати інтернет на комп’ютері, планшеті і інших пристроях?

Таку проблему можна вирішити і в цьому допоможе інноваційний проект SID, який по праву вважається одним з перспективних і цікавих в 2018 році. У цій статті я розповім про цей проект і приведу кілька найважливіших особливостей і переваг.

Що собою являє SID

Отже, SID – це децентралізована платформа, завдяки якій можна обмінюватися підключенням інтернету з декількома пристроями.

Виглядає все це в такий спосіб: на пристрій, де є інтернет, можна встановити спеціальний додаток, завдяки якому і буде лунати сигнал на інші пристрої.

Підключення буде безпечним, анонімним, а найголовніше – закритим для інших пристроїв. Адже щоб підключитися до вже існуючої мережі, необхідно встановити спеціальне програмне забезпечення і ввести пароль.

Як працює платформа і чому її будуть використовувати

Якщо ви думаєте, що SID здатний тільки підключати інші пристрої до мережі інтернет, то ви серйозно помиляєтеся, адже це було б занадто просто. Платформа має і декількома серйозними особливостями.

Наведу приклад: під час доступу до Інтернету від SID можна переглядати рекламу, запрошувати друзів і виконувати інші рядові дії, отримуючи при цьому токен SIDT.

Цей токен можна буде обмінювати на реальні гроші, робити покупки в інтернеті або оплачувати послуги з підключення інтернету. Токен дозволить значно поліпшити екосистему і створить комфортні умови для всіх учасників.

Зазначу! Заробляти токени SIDT можна навіть роздаючи свій інтернет. Тобто, можна підключитися до фай вай і після роздавати інтернет зі свого пристрою, отримуючи за це кошти.

Переваги проекту SID

Виділю кілька найважливіших переваг даного проекту:

  1. Робочий продукт. Вже зараз можна протестувати продукт і переконатися в тому, що він існує і готовий до роботи. Це вкрай важливо, тому що багато проектів запускають свої продукти вже після закінчення ICO, а тут все вже готове прямо зараз.
  2. Є мобільні додатки, які можна скачати в Play
  3. Store і App Store і встановити на свій пристрій.
  4. Платформа SID запатентувала свої розробки. Інформацію про патент можна знайти в інтернеті, в цьому немає ніякої таємниці.
  5. Підключатися до мережі SID зможуть практично всі мобільні пристрої. Однак слід розуміти, що роздавати інтернет зможуть тільки ті, які відповідають заявленим характеристикам.
  6. Також SID – це досвідчена команда.

А найголовніша перевага SID полягає в тому, що платформа є унікальною і їй зацікавилися багато інвесторів по всьому світу.

Технічні характеристики

                     

Token-SIDT

Pre-ICO Ціна-1 EURO = 100 SIDT

Ціна-1 SIDT = 0,01 EUR

Бонус: є

MVP / Прототип-Доступно

Платформа-Stellar

Ухвалення-BTC, BCH, BTG, LTC, ETH, XLM, Fiat

Мінімальна інвестиція становить – 500 євро

Максимальний збір становить – 80 000 000 євро

Білий список / KYC-KYC & білий список

Не можна брати участь жителям – США, Китай

Партнери

План розвитку

Команда

SID зібрав в своїх рядах досвідчених фахівців, які готові втілити в реальність даний проект. І слід розуміти, що співробітникам вже вдалося створити готовий продукт.

Тому з усією впевненістю можна говорити про те, що команда зможе втілити в реальність всі свої цілі. Подивитися на основних співробітників цієї компанії можна на наступній фотографії:

Висновок

SID – це платформа, яка зробить інтернет відкритим для всіх, адже використовується інноваційна технологія і розробки. А найголовніше – таких проектів зараз просто немає, тому у платформи SID є всі шанси зайняти своє місце в цьому сегменті ринку.

Офіційна інформація про компанію:

WEBSITE: https://shareinternetdata.io/

WHITE PAPER: https://shareinternetdata.io/#

ANN THREAD: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3842931

TELEGRAM: https://t.me/ joinchat / GS3SRQ9C42Dy-m4-ABY0UQ

FACEBOOK: https://www.facebook.com/shareinternetdata

TWITTER: https://twitter.com/sid_frinwo

REDDIT: https://www.reddit.com/user/SID_Frinwo/

Мой профиль BTT: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1901114

Автор: yisechka