Author: yisechka | Views: 1241

Що таке Buddy platform

Сучасний бізнес все більше залежить від програмного забезпечення, обсяги розробки якого ростуть з року в рік.

В таких умовах все більшого значення набувають системи автоматизації процесу розробки інформаційних систем, застосування яких збільшують терміни розробки, а також якість готового продукту.

Однією з систем, яка вступає на ринок автоматизації розробки є платформа Buddy.

Що таке Buddy platform?

Buddy – це абсолютно нова децентралізована платформа, яка буде служити інструментом для розробки і своєрідним маркетплейсом, в якому розробники зможуть викладати свої програми. Платформа Buddy буде доступна всім розробникам і буде надавати свої інструменти для більш ефективної роботи.

За допомогою платформи Buddy будуть вирішені багато проблем розробки і запуску додатків, що дасть можливість розробникам сконцентруватися на створенні нових продуктів.

Buddy запустить власний додаток, за допомогою якого кожен розробник зможе відправляти свої напрацювання на платформу.

Переваги проекту

  1. Величезний ринок автоматизації розробки, який зараз оцінюється в 110 мільярдів доларів і найближчим часом зросте в три рази;
  2. Наявність партнерських домовленостей з такими гігантами як Microsoft, Google, Amazon;
  3. Наявність готової до використання ентерпрайз-версії платформи;
  4. А також сильна, велика і згуртована команда, яка працює разом протягом практично десятка років.

Які проблеми вирішуються

Щодня великі компанії здійснюють десятки збірок своїх додатків, тестувань і тому подібних завдань. Потрібна велика і постійно розширюється інфраструктура для цих процесів, яку необхідно цілодобово підтримувати.

Грамотне планування, максимальна параллелизация всіх завдань і висока швидкість публікації нових релізів є одними з ключових чинників успішної діяльності компанії на ринку, в цій ніші і буде розвиватися Buddy.

Структура проекту

Платформа складається з трьох частин:

  1. Концепція devops ринок – це магазин, який в даний час налічує понад вісімдесят засобів автоматизації, за допомогою якої можна розробляти і розгортати програмне забезпечення. Поділяючи інструменти на конвеєри, додатки можна розробляти, тестувати і розгортати за допомогою декількох клацань миші. Для розширення магазину планується залучити сторонніх розробників, які зможуть розмістити в магазині свої інструменти. Вони зможуть зробити це безкоштовно в обмін на безкоштовне використання своїх розробок в некомерційних проектах з відкритим вихідним кодом. Розробники вважають, що це допоможе прискорити популяризацію блокчейна. Куратори платформи будуть уважно стежити за якістю пропонованих в магазині розробок, фільтрувати порушників і зловмисників.
  2. Частная Автоматизація мереж – це приватна Мережа, в якій ви можете розгорнути кілька копій які будуть виконувати кілька завдань одночасно. Користувачі зможуть вибирати, де це робити-на своїх комп’ютерах, в хмарі або у провайдера. За допомогою системи дозволів ви можете налаштувати платформу для збільшення і зменшення копій Buddy, а також їх включення і виключення за розкладом.
  3. Общая сітка автоматизації – P2P мережа, яка дозволить вам завантажити копію користувача Buddy з достатньою кількістю ресурсів в обмін на токени. Мережа може використовуватися, коли потрібні операції з відкритими даними і коли комп’ютери в приватній мережі недостатньо потужні. Зокрема, через кілька хвилин можна буде отримати результати стрес-тестів і моніторингу продуктивності. Buddy перевірить всі вузли мережі на відповідність мінімальним системним вимогам. Після відправки результатів роботи замовнику буде звільнено займане місце на комп’ютері. Можна поєднати роботу в обох мережах-розробку проводити в приватній мережі, а випробування – в спільній. Це значно прискорить процес.

Токен платформиорми

Для створення повноцінної екосистеми і поліпшення якості її роботи, Buddy запустить власний токен Buddy Token (BUD)

Токен буде дійсно потрібний такий великий системі, давайте подивимося, чим так буде цікавий цей токен.

По-перше, токен зробить транзакції усередині платформи повністю прозорими і безпечними.

По-друге, система винагород мотивує розробників працювати всередині платформи і отримувати за це прибуток у вигляді токенов BUD.

Характеристики проекту

Назва монети – BUD

Платформа монети – ERC20 (Ethereum)

Період проведення CROWDSALE – з 01 08 2018 – закінчення не визначене

Soft cap – немає даних

Hard cap – 60 000 ETH

Всього буде випущено – 470 000 000 BUD

У продаж надійде – 300 000 000 BUD

Вартість 1 BUD = 0,0002 ETH

Купити монети можна за – ETH

План розвитку

Команда проекту

Висновок

Розробники Buddy вже встигли заручитися підтримкою всесвітньо відомих компаній. Запущений модуль для підприємств також говорить на його користь. Якщо додати до цього досвід згуртованої команди, то ми отримаємо перспективний проект, який, безумовно, зацікавить інвесторов.В серпні стартує ICO, так що встигніть купити токени 25% з бонусом.

Додаткова інформація про компанію:

Link to the website – https://token.buddy.works/
Group in Telegram – https://t.me/buddytoken
Official Facebook – https://www.facebook.com/gitbuddy/
Official Twitter – https://twitter.com/buddygit
Whitepaper – https://files.buddy.works/ico/BuddyWhitepaper.pdf
The theme of the project on the forum is – https://bitcointalk.org/index.php?topic=3798597

Bitcointalk Username:  yisechka

Bitcointalk Link Profil:  https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1901114