Author: Yaroslav0212 | Views: 1961

SID: як отримати безкоштовний інтернет?

На сьогоднішній день з упевненістю можна сказати про те, що життя сучасної людини просто неможливість уявити без інтернету. Якщо розглянути це більш детально тоді можна зрозуміти, що завдяки інтернету багато людей отримують інформацію, знайомляться, дивляться фільми і виконують безліч інших важливих дій.

Як бачите, переоцінити можливості інтернету на сьогоднішній день дійсно складно. Однак, також не слід забувати про те, що все ще залишаються труднощі з підключенням до мережі. Співробітники платформи SID обіцяють, що найближчим часом зможуть вирішити певні проблеми з підключенням до мережі. Проект по праву вважається одним з найперспективніших та найцікавіших у 2018 році. Тепер приступимо до більш детального вивчення особливостей і принципу роботи цієї платформи.

Що являє собою проект SID?

Share Internet Data – це повністю децентралізована система обміну через інтернет. Вона дозволяє забезпечити спільне використання інтернету між різними інтелектуальними пристроями і гаджетами.

Під інтелектуальною системою різних гаджетів платформа зможе забезпечити двоточковий краудсорсінг, а також спільне використання інтернету, щоб забезпечити доступ до мережі в глобальному масштабі. Користувачі зі смартфонами тепер зможуть отримати доступ до інтернету завдяки пристроям, які розташовані поруч повністю в автоматичному режимі.

Принцип роботи

Тепер прийшов час більш детально поговорити про те, як же здійснює свою роботу ця унікальна платформа. В рамках платформи також буде випущений маркер, який отримає назву SIDT. Він дозволить покупцям токенів оплачувати інтернет доступ між собою. Криптовалютная монета також буде використана для оплати різноманітних транзакцій у мережі SID.

Це унікальне рішення дозволяє кожному користувачеві переглядати рекламу і заробляти токени. Потім всі токени можна буде використовувати для отримання доступу до інтернету. Бізнес-модель дійсно є унікальною і дозволяє користувачам позбавлених районів отримати доступ до мережі.

Деталі ICO

Назва сертифіката: SIDT.

Ціна: 1 SIDT = 0,01 EUR.

Платформа: Stellar.

Прийняття: BTC, BTC, BTC, LTC, ETH, XLM, Fiat.

Мінімальна інвестиція: 500 євро.

Hard cap: 80 000 000 євро.

Як будуть розподілені токени?

Тепер настав час розглянути, як будуть розподілені токени, які випустили фахівці цієї компанії:

  1. На продаж квитків виділяється 41%.
  2. Резервний пул компанії становить 23%.
  3. Засновники та інші учасники отримають 20% від загального пулу.
  4. Баунті, реферали, а також брокери отримають 8%.
  5. Радникам призначається 5%.
  6. Airdrop і Whitelisting 4%.

Переваги проекту SID

  • Фахівці проводять ретельне тестування. Вже була розроблена франшиза в рамках інтеграції з додатком Dunkin Donuts SID. Це рішення отримало назву Dunkin Coffee.
  • У компанії вже є готовий продукт, який може скачати кожен.
  • Підключення буде повністю безпечним, тому власники смартфоном можуть більше не хвилюватися за збереження своїх даних.
  • Це основні переваги, які виводять проект на лідируючі позиції. Завдяки цим перевагам майданчик отримала успіх.

Команда проекту

Над розробкою платформи на сьогоднішній день працюють тільки досвідчені фахівці, які володіють неймовірним досвідом. Кожен працівник тривалий час займався розробками і зараз застосовує свої знання у рамках платформи SID. Ознайомитися з фахівцями більш детально ви зможете на фото нижче:

SID – це по праву унікальна платформа, яка дійсно обіцяє, що зможе зробити інтернет доступним практично для кожного. В основному інвесторів приваблює те, що подібних проектів ще не існує. Відповідно, інвестуючи в цю площадку незабаром можна буде отримати вигоду.

Для отримання більш детальної інформації про цьому проекті можете скористатися наступними посиланнями:

WEBSITE: https://shareinternetdata.io/.

WHITE PAPER: https://shareinternetdata.io/#.

ANN THREAD: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3842931.

TELEGRAM: https://t.me/ joinchat / GS3SRQ9C42Dy-m4-ABY0UQ.

FACEBOOK: https://www.facebook.com/shareinternetdata.

TWITTER: https://twitter.com/sid_frinwo.

REDDIT: https://www.reddit.com/user/SID_Frinwo/.

Інформація про автора:

Yaroslav0212

MY ACCOUNT BITCOINTALK: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1818730.